niedziela, 7 lipca 2013

Piżama-Party!

heihei :3
Ostatnio była u mnie Estera (moja przyjaciółka ;)) na nocce. Fajnie było i nawet przekonałyśmy jej mamę żeby Estera została na jeszcze 1 dzień! Opiszę co się działo:
dzień 5 lipca:

Estera przyjechała troszku późno, bo o 20. Najpierw zrobiłyśmy sobie zdjęcia, ale kabel nie znalazł się w "magiczny sposób" więc nie ma zdjęć :(. Potem trochę pograłyśmy na komputerze i umyłyśmy się (1 siedziała przed kompem 2 się myła). Na kolacje zjadłyśmy kanapki z Nutellą i Monte. Oglądałyśmy "Death Note" (Anime) i po 23 położyłyśmy się spać, bo miałyśmy iść rano do miasta, ale i tak zasnęłyśmy o 1 w nocy :D. Przez 2 godziny gadałyśmy o Harrym, Louisie (1D) i troszku Justinie.
dzień 6 lipca
Pobudka była o 8, ale przez to, że Estera się na mnie turlała to 5 razy się obudziłam :/. Jak zjałyśmy śniadanie, ubrałyśmy się i ogólnie ogarnęłyśmy poszłyśmy do miasta kupić coś na obiad. W drodze powrotnej spotkałyśmy moją mamę, ale to taki szczegół. Po zjedzonym obiedzie (nuggetsy z kurczaka i frytki-jami ^^) chwilkę weszłyśmy na Facebooka, a potem grałyśmy w badmintona. Pojechaliśmy na wieś do moich kuzynów, ale było nudno. Gdy wróciliśmy pogrywałyśmy w simsy (moja simka nazywa się Anvil (ang. kowadło xD) Tomlinson, a simka Estery- Jade Thriwall (Ta z Little Mix). Szybko zleciał nam czas do wieczora i ani się obejrzałyśmy leżałyśmy w łóżku. Pogaduchy były podobne do tych ci wczoraj.
dzień 7 lipca- imieniny Estery
Estera śniła o JB, a ja o Harrym (1D) i Limbo (gra komputerowa). Tym razem obudziłyśmy się o 10 i Estera nie pchała się na mnie, ale ja byłam obrócona o 90 st. od pozycji w której zasnęłam :/. Po pogaduszkach zjadłyśmy śniadanko i ja poszłam do sklepu, bo zabrakło jakiejś tam przyprawy do obiadu. Poprzeglądałyśmy blog i zagrałyśmy w Simsy (dziewczyny umieją już grać na gitarze i malować, a Jade się zaręczyła:). Po obiedzie kontynuowałyśmy grę, ale o 14.30 mama przyjechała po Esterę.

I to tak jakby koniec Piżama-Party. Może za tydzień to ja pojadę do Estery ^^.
Obserwuj  po więcej ^^

10 komentarzy:

 1. Widać, że się dobrze bawiłaś :P

  lapkawgore.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny pościk. ;) widać że fajnie było. ;)
  http://attka-attkaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. W wakacje należy się dobrze bawić! Tak trzymaj :>
  Świetny post ^^

  http://zaczytanakasia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Frytki, ale mi zrobiłaś smaka. Widać, że dobrze się ze sobą bawiłyście. c:
  Jeśli znalazłabyś troszkę czasu, by skomentować mojego bloga to bardzo proszę, bo przecież sama wiesz jakie to jest ważne. Odwdzięczę się tym samym :)
  http://modaprzemijastylpozostajex3.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. A o tym że w 2 noc ty się na mnie turlałaś to już nie wspomniałaś? -,-
  zapraszam do mnie:

  estkka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajny post :-)
  http://mysweetlife66.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Nominowałam cię do L. B. A. :P
  lapkawgore.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Hej, nominowałam Cię do LBA :)

  http://paulinowe-diy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Tez bylam ostatnio u koleżanki na nocce ;D

  OdpowiedzUsuń